Hakkımızda

Biz Kimiz?

Toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar eder ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermekte olup güven uyandırırız. Sorumluluğumuzun bilincinde açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi istikrarla yürütürüz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveniyle büyüyoruz.

Uzun yıllardır Bodrum Yarımadası’nda tankerle evlere, işyerlerine, otellere içme ve kullanma suyu temin etmekteyiz. İnsani tüketim amaçlı sular hakkındaki yönetmeliğe uygun olarak üretilen suyumuz Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlıdır.


İçme ve Kullanma Suyunda Güvenilir Adres


Misyonumuz

Güvenilir, kaliteli, ekonomik ve zamanında verdiğimiz hizmetlerimizle, firmamızın ilkeleri doğrultusunda, daima araştırarak ve yeniliklerle ülkenin çağdaş çizgisinin yükselmesine katkıda bulunmak ve Aksu Bodrum’un dünya markası olmasını sağlamaktır.

Müşterilerimizin tüm gereksinimlerini anlamak ve beklentilerinin de ötesinde onlara farklı bakış açıları ve çözümler sunarak, iş verimliliği ve kalitesini artırmak, Kurum kültürü ve takım ruhumuzu sürekli diri tutmak ve muhafaza etmek için çalışanlarımızın eğitim ve gelişimlerine katkıda bulunmak, sağlıklı çalışma koşulları ve ortamlarını oluşturarak firmamızın içinde barınmaktan mutluluk duyan bireyler haline gelmelerini sağlamak.

Aksu Bodrum olarak, Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini ve şartlara uygunluğunun periyodik olarak gözden geçirilmesini, bu amaçla Kalite Politikamız ve buna paralel olarak belirlediğimiz Kalite Hedeflerimizin iyileştirilmesinin sürekliliğini taahhüt ederiz.

AksuBodrum